Конструктив – шлях до порозуміння

 До списку всіх новин
15.10.2019
Конструктив – шлях до порозуміння.

Події, що останнім часом відбуваються в системі відносин між одним з найбільших будівельних  альянсів  столиці «АРКАДА» та владою Києва  вимагають зміни підходів до вирішення питань, що є чутливими й соціально важливими для  міста, громади та бізнесу.
 
Реалізація жодного будівельного  проекту, а тим більше, будівництво масштабних  житлових масивів таких, як  «ПАТРІОТИКА», «ЕВРИКА» та «ПАТРІОТРТИКА НА ОЗЕРАХ», не можливе без конструктиву з боку влади Києва та підпорядкованих їй структурних підрозділів.
 
Зближення позицій будівельного альянсу та керівництва столиці знизить рівень соціальної напруги й, разом з тим, дозволить знайти компроміс навколо будівництва об’єктів, які є критично важливими для мешканців столиці.
 
Будівельний альянс «АРКАДА», виконуючи свої зобов’язання перед містом, переконаний, що й місто відшкодуватиме відповідні затрати забудовника на створені стратегічні інфраструктурні об’єкти та  систему міських комунікаційних мереж.  
 
Окрім цього Верховний Суд 08.10.2019 року  підтвердив законність спорудження  електричної підстанції (ПС110/10) в ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», поставивши остаточну крапку в цьому судовому спорі. Потужності такої унікальної  електропідстанції забезпечать безперебійною подачею електроенергії  не лише квартири наших інвесторів, а й оселі киян, які проживають на Лівому березі Києва.
 
Незабаром Верховний Суд визначиться  ще  й стосовно законності дозволу на будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Це наш масштабний  проект, що  зводитиметься  за екологічними технологіями. Забудовник врахував пропозиції Містобудівної ради та готовий надалі враховувати позицію міста під час своєї діяльності.  Зокрема, здійснено корегування проекту, вжито заходів для максимального збереження й благоустрою природного ландшафту. Таким чином, Київ може дати старт екологічному будівництву в Україні. 
 
Ми вважаємо, що саме зараз настав час припинити практику вирішення спірних питань виключно в  судовому порядку.  АТ АКБ «АРКАДА»  та альянс забудовників  пропонують  перейти до конструктивного та системного діалогу задля пошуку компромісних рішень.
 
Ми впевнені, що  ескалація протистояння не сприятиме досягненню  позитивного результату для жодної із сторін, а лише заведе  ситуацію в глухий кут.
 
Разом перетворимо Київ на місто європейської якості. Зробимо його  комфортним  для киян та цікавим і зручним для гостей столиці!